Ljeto u GK Inova Gim Osijek

Ljeto u GK Inova Gim Osijek

Ljeto u Inovi počinje od srijede 1. srpnja!I ove godine Vam GK Inova gim poklanja još jedan dodatan trening.

Vježbajte u našem klubu tijekom 7. i 8. mjeseca 3 puta tjedno pri čemu Vam je 3. trening gratis!!! Treći, besplatni trening održavati će se svake srijede i sadržavati će puno zabave na trambulinima i umjetnoj stijeni za penjanje prilagođenoj svim dobnim skupinama.Zato, provedite sportski-aktivno ovo ljeto i budite na pravom mjestu za sport i zabavu već od iduće srijede.*(svi naši članovi uskoro će dobiti raspored treninga putem maila)*  Sve info. o programima i upisima novih članova možete dobiti na 098 215 590 i 091 5111117.

www.gkinovagim.hr 

https://youtu.be/kO14siRZE_c


Ispis   E-mail

Pratite naše novosti

Društvene mreže